چشم انداز و ماموریت

 چشم اندازدیپارتمنت اقتصاد تجارتی

سازمان ها برای تحقق اهداف و کسب موفقیت نیازمند تصویری روشن از آینده خود می باشند، تصویری که جهت گیری های آتی سازمان را به وضوح معین نماید . به این تصویر از آینده “چشم­انداز” می گویند.

بنابراین می­توان چشم ­انداز دیپارتمنت اقتصاد را بصورت زیر تعریف کرد:

تبدیل شدن به یک دیپارتمنت معتبر در سطح منطقه
ماموریت دیپارتمنت اقتصادتجارتی

دانشکده اقتصاد با ارائه دانش با کیفیت مبتنی بر بازار کار و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد جهت پاسخگویی به نیازهای مدیریتی و انکشافی جامعه تلاش می­نماید. این دانشکده از طریق فراهم سازی فضای استاندارد آموزشی و تکیه بر تحقیقات کمی، استفاده از اساتید مجرب و متخصص، بکارگیری تکنالوژی نوین و متدهای درسی به روز و جلب همکاری نهادهای معتبر علمی بین­المللی در جهت تحقق این مهم گام برمی­دارد. در این راستا، پیشرفت علمی اساتید و ارتقای ظرفیت کارمندان از اولویت­های اصلی محسوب می­شود.

 

پلان استراتیژیک دیپارتمنت اقتصاد

چشم انداز دیپارتمنت اداره و تجارت

سازمان ها برای تحقق اهداف و کسب موفقیت نیازمند تصویر روشن از آینده خود می باشند. تصویری که جهت گیری های آتی سازمان را به وضوح معین نماید. به این تصویر از آینده چشم انداز می گویند. بنابراین چشم انداز و هدف نهایی دیپارتمنت اداره تجارت به شرح زیر تعریف می شود:

تبدیل شدن به قطب علمی علوم مدیریتی در کشور 
ماموریت دیپارتمنت اداره و تجارت

دیپارتمنت اداره تجارت با ارائه دانش با کیفیت مبتنی بر بازار کار و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد جهت پاسخگویی به نیازهای مدیریتی و انکشافی جامعه تلاش می نماید. این دیپارتمنت از طریق فراهم سازی فضای استاندارد آموزشی و تکیه برتحقیقات کمی، استفاده از اساتید مجرب و متخصص، بکارگیری تکنالوژی نوین و متدهای درسی به روز و جلب همکاری نهادهای معتبر علمی بین المللی در جهت تحقق این مهم گام برمی دارد. در این راستا، پیشرفت علمی اساتید و ارتقای ظ رفیت کارمندان از اولویت های اصلی محسوب می شود.

پلان استراتیژیک دیپارتمنت اداره تجارت

پلان استراتیژیک فاکولته اقتصاد

0 0 votes
Article Rating

Sharingچاپ
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

2023-11-30